Lia > Jin > Kardelen

“Kardelen, sen benim özüm, kaynağım ve canımsın. Senin ölmemen gerekir ki arkadaşlarına verebileceğin gerçek içsel mutluluk -bana bana verdiğin gibi- yüreklerinde bir umudun ışığı olsun. Çünkü sen onlara asıl gücü verensin. İstersen insanların içlerindeki acıları söküp alırsın. Sen Kardelen, adın gibi delip açtığın yüreğin gibi insanların kalplerinde bir peri kız olup koruyacak, sarıp sarılacak ve kanatlarının altına alacaksın. Senin gerçek kişiliğin işte bu. Lütfen Jin’e iyi bak”

“Lia’m. Senden sonra aşık olabileceğimi düşünemiyordum ama karşıma Kardelen çıktı. O kadar saf, temiz ve sevgi dolu ki içimin ısındığını, durulduğunu, ferahladığını hissediyorum. Sen beyaz>doyurucu iken o mavi>doyumsuz tarafı…”

“Lia, ruh ikizim. Beni affet. Çünkü sana verebileceğim hiç bir şey kalmamışken senin bana vereceğin bir çok şey oldu. Özellikle Jin’i. Kalbimin Işığı ve Anahtarı Liacım. Ben sana ne doyabildim ne de doymak istedim. Yanımda olsaydın eğer kendimi öyle ya da böyle hep eksik hissetmezdim. Ancak tek gerçek varsa o da ikimizin arasında en büyük bağın Jin oluşu…”

Advertisements

One thought on “Lia > Jin > Kardelen

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s