Pink

İlk defa tv izlerken rastlayarak hayran kaldığım Pink adlı şarkıcı gerçekten işinin ehlisi olduğunu o an anlamıştım. Ondan sonra çevirdiği klipleri beğenmeyerek bir daha asla tek bir kilibini seyrettiğim olmamıştı. Aşağıdaki bağlantıdan ilk kliplerinden Family Portrait adlı kilibini izleyebilirsiniz. Gerçekten anlamlı bir şey.

Pink – Family Portrait

 

 

 

Gelelim bugüne… Aşağıda izleyeceğiniz klip gerçekten benim için farklı ve kendisine yakıştırdığım bir klip. Sanırım son kliplerinden biri. En azından kuzenimden duyduğum kadarı ile lösemiler için saçını kazıtmış. Artık gerisini bilmiyorum. Ama bu klibi izlemeden önce “bu kadından her şey bekleyebilirsin” dediğim ve gerçekten bu gördüğüm kliple ne kadar doğru bir nokta atışı yaptığımı gördüm. Açıkçası gözlerim fal taşı, ağzım açık ve hayretler içerisinde kaldım. Bunun yanısıra da kalbim ne alemdeydi bilemiyorum.

Pink – Try

Objektif bir yorum gerekiyorsa da…

Kesinlikle kendisine yakıştırmış. Kendi müziği ile birleştirdiği o güzelim… Artık izleyip de görmenizi tavsiye ederim. Yoksa ben derine inip baya bir açık vereceğim. 🙂

Advertisements

One thought on “Pink

  1. Pink’in eski Amerika Başkanı Bush’a ithafen yazdığı ” Dear Mr. President ” parçasını dinlemenizi öneririm Yenilmez : ) Çok iyidir.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s