Yotsuba To!

Koiwai ailesi, küçük Yotsuba ve onun babasından oluşmakta ve yeni bir şehre taşınırlar. Yotsuba, kelebek görerek onu takip ederken parkta oynamaya başlar. İlk karşılaştığı kişi Ena iken ikinci karşılaştığı kişi de Fuuka olurken bu süre zarfında Yotsuba’nın komik, macera dolu yaşamındaki en büyük değişiklik babasının sayesinde üzülmemeyi, aksine hayattaki kötülüklerin içinde iyilerinde olduğunu keşfederek yaşamını sürdürmeye başlar.

Ayrıca Yotsuba, hem babası hem de komşuları tarafından pek sevilmeye ve benimsenmeye başlanır. Çünkü Yotsuba’nın sevimliliği, yaramazlığı ve öğrenme isteği hat safhadadır. Bunu en iyi anlayan ise babası olur. Tabi babasına eşlik eden arkadaşları ve komşuları da olunca herkes eğlenmenin keyfini çıkarır ancak bazen de şaşırtıcı olurken sinir bozucu da olabiliyordur Yotsuba.

İnşallah bu eğlencelik ve sevimli manganın çeviri ve editini yapacağım kısmetse.

Görüşmek Üzere.

Advertisements

One thought on “Yotsuba To!

  1. Bu mangadaki kız süper yav bayağı gülmüştüm 3 bölüm çevirmişlerdi ama acaba birsonraki bölümde ne yapacak diye merak ederken çabuk bitivermişti ama ne yazık ki ilk 3 bölümden sonrasını grup dağıldığından çevrilmemişti. Çevirilerinde bolca kolay gelsin merakla ve zevkle bu çevirinide bekliyorum

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s